Strona główna Brokerzy Recenzje i opinie uTrader – informacje, recenzja, opinie

uTrader – informacje, recenzja, opinie

PODZIEL SIĘ

Informacje o uTraderuTrader to całkowicie polskojęzyczny broker o bardzo mocnej pozycji na naszym rynku. Wyróżnia go atrakcyjny i wysoki system bonusowy oraz możliwość ubezpieczenia kwoty pierwszej wpłaty. Dodatkowo uTrader jako jeden z zaledwie dwóch brokerów oferuje handel na polskiej walucie (w parze z dolarem) i ma najwyższe wypłaty w branży na opcjach długoterminowych.
W tym artykule postanowiliśmy opisać nasze doświadczenia z brokerem i przedstawić jego szczerą recenzję. Obok artykułu znajdziecie pełne podsumowanie, a na końcu artykułu – dział uTrader opinie, gdzie klienci brokera dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat tej firmy.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA UTRADER

Podsumowanie brokera uTrader

4.5/5 Nasza ocena
5 Użytkownicy (1 głos)
Plusy
  • Wysokie wypłaty na opcjach długoterminowych
  • Bardzo wysoki bonus do 150%
  • Całkowicie polskojęzyczny broker (platforma i pomoc)
  • Możliwość ubezpieczenia środków
Minusy
  • Mało atrakcyjna aplikacja mobilna
Podsumowanie
    uTrader to bardzo dobry broker, u którego naprawdę ciężko znaleźć słabe strony. Realizacja zleceń przebiega sprawnie, stopy zwrotu są wysokie, a broker ma w swojej ofercie świetne i konkurencyjne promocje. uTrader to bez wątpienia jeden z najlepszych brokerów polskojęzycznych.

Strona:www.utrader.com
Minimalna wpłata:200 USD/850 PLN

mastercardvisanettlerskrill-
Wypłata:25$
(tą samą metodą co wpłata)
Minimalna transakcja15 PLN (krótkoterminowe)
60 PLN (pozostałe)
Bonus:50-150%
Aktywa:Waluty (27)Pokaż

AUD/CAD, AUD/CHF, AUD/JPY, AUD/NZD, AUD/USD
CAD/JPY
EUR/CAD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/RUB, EUR/USD
GBP/CAD, GBP/CHF, GBP/JPY, GBP/USD
NZD/JPY, NZD/USD
USD/BRL, USD/CAD, USD/CHF, USD/EGP, USD/JPY, USD/PLN, USD/RUB, USD/SGD, USD/TRY, USD/ZAR


Akcje (83) Pokaż

3maigalibaba groupallianzamazonanz bankappleaxaaxis bankbaidubarclaysbritish american tobaccobayerbhp billitonblackberrybmwbpcaterpillarcheung kongciticoca-coladaimlerdanonedeutsche bankdeutsche telekomdubai-financial-marketebayexxon mobilfacebookfiatgazpromgeneral motorsgoldman sachsgooglegrouponhitachihsbcibmjp morgan chaselas vegas sandslinkedinlloyds banking grouplukoilmastercardmcdonaldsmetro groupmicronmicrosoftnetflixnissanorangepetrobraspfizerrio tintorosneftstate bank of indiasabmillersan disksantandersaudi aramco saocsberbanksiemensstarbuckstata motorstata steeltelefonicatescototalturkcelltwittervivendivodafonevolkswagenwalt disneywynn resortsyahooyandex

Towary (8) Pokaż

cukierkawakukurydzapszenicaropaplatynasrebrozloto

Indeksy (31) Pokaż

ASX (Australia), BOMBAY SE, BOVESPA-F, DAX, DAX FUTURE, Dollar Index F, DOW, EURO STOXX 50, FTSE 100 (UK), FTSE, FUTURE, HANG SENG, IBEX 35, IBEX FUTURE, KL FUTURE, KUWAIT, MICEX10, NASDAQ FUTURE, NIFTY, NIKKEI 225, RTS, FUTURE, S&P FUTURE, SHANGHAI COMPOSITE, SHENZHEN 300, SMI FUTURE, SSE180, STRAITS TIMES, TADAWUL, TAIEX, TEL AVIV 25, TOPIX, TSX 60
Platforma:Własna (na bazie SpotOption)
Licencja:uTrader posiada licencję CROFR
oraz jest w trakcie uzyskiwania licencji CySec
Demo:Tak
(po wpłacie środków zakładane
na życzenie klienta)
Rodzaje opcji:Klasyczne, krótkoterminowe (Turbo), długoterminowe,
pary i jednodotykowe (One touch)

Platforma handlowa uTrader

Platforma uTrader opiera się na popularnym rozwiązaniu SpotOption, ale z zastosowaniem własnej, atrakcyjnej szaty graficznej. Do wyboru mamy 4 ustawienia wyglądu platformy: od jednego dokładnego okna danego aktywa do 8 wykresów na ekranie w dwóch różnych układach (kafelkowym i poziomym) oraz dwa rodzaje wykresów: liniowy i świecowy.

Platforma handlowa uTrader opinieSprawdź uTrader opinie o platformie handlowej pod podsumowaniem

Przewaga dzięki strategii

Ciekawym dodatkiem wspomagającym handel na uTrader jest Strategy Advisor – automatyczny doradca handlowy operujący na 3 popularnych narzędziach analitycznych: RSI, Moving Average (średnia krocząca) i Bollinger Bands (wstęga Bollingera). 

Żeby go aktywować klikamy na ikonę monitora z różdżką w lewym dolnym oknie wykresu głównego aktywa i wybieramy narzędzie. Następnie Strategy Advisor przeanalizuje w ciągu 10 sekund wykres i zaproponuje kierunek, w którym jego zdaniem skieruje się kurs w najbliższym przedziale czasu. 

Strategy Advisor na uTraderZobacz, jaką jeszcze przewagę gwarantuje broker w podsumowaniu i części uTrader opinie

Narzędzie jest zaskakująco skuteczne, ale należy pamiętać żeby dostosować je do aktualnych warunków handlowych. 

Zarządzanie otwartymi pozycjami

Handel na uTrader nie kończy się na kupieniu opcji. Każdą otwartą pozycją możemy zarządzać wybierając jedno z trzech rozwiązań:

  1. Sprzedanie pozycji – nierentowną opcję, po której spodziewamy się, że przyniesie stratę, możemy odsprzedać brokerowi po zmiennym kursie ustalanym na podstawie aktualnej ceny i czasu pozostałego do jej wygaśnięcia. W ten sposób możemy zminimalizować straty nawet o kilkadziesiąt procent
  2. Podwojenie pozycji – w szybki sposób możemy podwoić pozycję (po aktualnym kursie) i oczekiwaną kwotę zysku, maksymalizując tym samym dochód
  3. Wydłużenie czasu – umożliwia opóźnienie okresu wygaśnięcia opcji za niewielką opłatą. Doskonałe narzędzie, jeśli poprawnie przewidzieliśmy czy dany instrument finansowy zyska czy straci na wartości, ale błędnie określiliśmy przedział czasu, w jakim to nastąpi

Wygląd sekcji otwartych pozycji w uTrader
Wady i zalety platformy

Platforma handlowa uTrader jest przemyślana i bardzo przejrzysta. Zastosowana nakładka graficzna jest dużo przyjemniejsza w odbiorze niż klasyczny wygląd platform opartych na SpotOption.
Największe atuty ekranu handlowego to Strategy Advisor oraz wygodny przegląd otwartych i wygasłych pozycji z podglądem wykresu i dodatkowymi funkcjami.

Minusem platformy jest jej mała kompaktowość. Bez przewijania ekranu góra-dół nie możemy sprawdzić wszystkich informacji, takich jak stan konta (zlokalizowany powyżej strefy handlu), czy historii otwartych pozycji (na samym dole). To na szczęście drobna wada, nie wpływająca na ogólną ocenę brokera, a niektórzy traderzy mogą uznać to za zaletę, bo podczas zawierania transakcji nic nas nie rozprasza. 

Aplikacja mobilna uTrader

uTrader korzysta z rozwiązania Spot Option również w przypadku aplikacji mobilnej.
Jej niewątpliwą zaletą jest prostota obsługi, zwłaszcza dla osób, które miały już kontakt z tym oprogramowaniem. Minusem może być nieco przestarzały interfejs, zwłaszcza w porównaniu do tak innowacyjnych brokerów jak IQ Option.

Aplikacja mobilna Android uTrader opiniePodgląd opcji w aplikacji mobilnej uTraderAndroid uTrader

Ocena aplikacji przez użytkowników handlujących mobilnie jest podobna do oprogramowania mobilnego innych brokerów opierających handel na SO i oscyluje wokół 4 (w pięciostopniowej skali).

Bonus

Opcjonalnie, zamiast ubezpieczenia, każdy nowy klient może skorzystać z bardzo wysokiego bonusu dodawanego do depozytu. Jego wysokość zależy od kwoty, jaką zdecydujemy się zainwestować:

Kwota depozytu
Wysokość bonusu
300-1000$+50%
1001-5000$+100%
5001-50000$+120%
Powyżej 50001$+150%

Warto dodać, że bonus jest negocjowalny. Jeśli chcemy otrzymać wyższą kwotę niż przysługuje nam na danym limicie, możemy skontaktować się z obsługą klienta przed zdeponowaniem środków i poprosić o więcej. 

Bonus może zostać wypłacony po obróceniu nim i kwotą depozytu dwadzieścia razy. Przykładowo:
Depozyt 500$ = bonus 250$ = obrót na kwotę minimum 15000$

   ODBIERZ BONUS OD UTRADER   

Stopy zwrotu na uTrader

Sprawdziliśmy, jakie zwroty z inwestycji wyrażone w procentach (nazywane również wypłatami) można uzyskać u brokera uTrader na poszczególnych aktywach i przedziałach czasu:

EUR/USDGBP/USDUSD/CHFGoogleNASDAQZłotoRopa
60 sek.70%70%70%60%-70%70%
15 min.82%77%82%77%77%77%77%
1 godz.82%77%82%77%77%77%77%
2-3 dni77%76%75%75%75%75%75%

PORÓWNAJ WYPŁATY WSZYSTKICH BROKERÓW

Wysokość stopy zwrotu na złocie na uTraderWypłata w wysokości 76% na długoterminowym handlu złotem w uTrader 

Wypłaty na opcjach krótkoterminowych i klasycznych (do godziny) nie odbiegają od średniej. Natomiast na opcjach długoterminowych (okres wygaśnięcia powyżej 1 dnia) uTrader gwarantuje jedne z najwyższych wypłat w całej branży.
Jeśli zatem handlujesz również na dłuższych przedziałach czasu, uTrader to dla ciebie broker idealny.  

Ubezpieczenie środków czyli transakcje bez ryzyka

Transakcje bez ryzyka uTraderuTrader oferuje promocję nazwaną ubezpieczeniem kwoty pierwszej wpłaty. W rzeczywistości jest to po prostu oferta transakcji bez ryzyka przeznaczona dla nowych klientów, dzięki której możemy rozpocząć handel bez obaw o utratę środków.
Ilość i wartość przydzielonych transakcji bez ryzyka zależy od kwoty pierwszej wpłaty:

Kwota depozytu
Ilość transakcji bez ryzyka
Maksymalna wartość transakcji bez ryzyka
750-900 zł240%
901-1,800 zł360%
1801-3500 zł480%
3501 + zł5100%

Przykład:

1. Wpłacamy 2500 zł
2. Za taką kwotę otrzymamy 4 transakcje bez ryzyka o maksymalnej łącznej wartości 1500 zł (60% z 2500 zł)
3. Pierwsze cztery transakcje zawieramy na kwotę 375 zł, co razem daje 1500 zł
4. Ewentualne straty pokryje ubezpieczenie i bilans naszego konta nie spadnie poniżej wpłaconych 2500 zł, a wszystko co uda nam się zarobić, zostanie nam przyznane zgodnie z regulaminem promocji

Zasady:

– ubezpieczenie obejmuje wyłącznie klasyczne opcje binarne i krótkoterminowe (turbo)
– bez ryzyka zawiera się pierwsze transakcje na platformie (a nie wybrane)
– księgowanie ubezpieczenia na koncie może potrwać maksymalnie jeden dzień roboczy od zawarcia ostatniej transakcji bez ryzyka
– zysk uzyskany w ramach promocji należy obrócić dwadzieścia razy, aby stał się płynny (możliwy do wypłaty)

Zainteresowani otrzymaniem ubezpieczenia swoich środków (czyli handlu bez ryzyka) powinni skontaktować się z pomocą uTrader przed rozpoczęciem handlu, przez zakładkę „Promocje” na stronie głównej.

uTrader opinie o brokerze

Poniżej możesz sprawdzić, jakie mają o uTrader opinie jego klienci i profesjonalni traderzy. Jeśli handlujesz u tego brokera, podziel się swoją oceną, żeby ułatwić podjęcie decyzji innym użytkownikom.

Opinie użytkowników Dodaj swoją opinię
Sortuj według:

Oceń jako pierwszy !

User Avatar
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}

Dodaj swoją opinię

 

OTWÓRZ KONTO NA UTRADER

Dział uTrader opinie jest tworzony przez użytkowników odwiedzających serwis. Dbamy o to, żeby przedstawiał ich rzeczywiste obserwacje i poglądy oraz był wolny od spamu.

PODZIEL SIĘ