Strona główna Sygnały Sygnały opcji binarnych – handel z przewagą informacji

Sygnały opcji binarnych – handel z przewagą informacji

Sygnały handlowe opcje binarneSkuteczny trading to sztuka przewidywania zmian kursu lub błyskawicznego reagowania na wydarzenia gospodarcze i zmiany trendów. To niełatwe zadanie, ale nie musimy polegać wyłącznie na własnych prognozach, co bywa ryzykowne zwłaszcza w przypadku początkujących traderów.
W codziennym handlu możemy wykorzystywać sygnały opcji binarnych – przygotowywane przez profesjonalistów rynkowe typy o wysokim współczynniku skuteczności. 

Co to są sygnały opcji binarnych?

Sygnały opcji binarnych to krótkie informacje o nadchodzących okazjach handlowych, które cechuje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia. W przeciwieństwie do robotów opcji binarnych, o wykorzystaniu sygnałów decydujemy sami, co daje większą kontrolę nad środkami. 

Dostarczane przez dostawców sygnały opcji binarnych zaopatrzone są w prognozowany kierunek kursu, dokładną godzinę wejścia oraz czas wygaśnięcia. W zależności od wybranego serwisu, metoda udostępniania sygnałów subskrybentom może się różnić. Niektórzy wysyłają je na e-mail, inni zamieszczają na stronie, Facebooku albo aplikacji mobilnej lub przesyłają smsami. 

Dostęp do wartościowych sygnałów opcji binarnych możemy uzyskać na dwa sposoby: za pośrednictwem platformy handlowej dobrego brokera (najlepsze rozwiązanie) lub specjalistycznych serwisów internetowych:

Broker:

Broker
Cena
Sygnały
Opis
  
24optionDarmowe (wymagane zasilenie konta co najmniej 1000€)
~ 25 co godzinęSygnały udostępniane na platformie handlowej w zakładce Trading AlertsRecenzja brokeraZałóż konto


24Option logo24Option
to jedyny broker udostępniający wartościowe sygnały opcji binarnych (24Signals) z poziomu swojej platformy. W zakładce Trading Alerts co godzinę pojawia się około 25 sygnałów. Każdy z nich, poza podstawową informacją o prognozowanym kierunku kursu na najbliższe 15, 30 lub 60 minut (przedział czasu wybieramy rozwijając zakładkę przy „Expiry”), posiada konkretną wartość na pasku pewności (Reliability), zobrazowaną za pomocą kolorów, który określa siłę sygnału i prawdopodobieństwo prawidłowego typu.
Tę wiedzę możemy wykorzystać np. do określenia wysokości inwestycji (więcej zaryzykujemy na sygnałach o dużym prawdopodobieństwie) lub decyzji czy w ogóle warto w danym momencie handlować. 

Przykład zastosowania sygnałów w handlu na 24Option:

  • spośród wszystkich sygnałów wybieramy te o najwyższym wskaźniku pewności (Reliability)
  • otwieramy zlecenie kupna lub sprzedaży w zależności od prognozowanego kierunku (Low – spadnie, High – wzrośnie), ustawiając czas wygaśnięcia na taki sam lub zbliżony do zalecanego w kolumnie Expiry (wygaśnięcie)Opcje binarne sygnały na 24 Option
  • obserwujemy kierunek kursu i przebieg transakcji lub szukamy kolejnych okazji handlowych z pomocą 24Signals

Zakończona transakcja na platformie 24OptionUwaga: sygnały 24Option najlepiej sprawdzają się na przedziałach czasu od 15 minut do godziny.

Dostęp do sygnałów jest bezpłatny i bezterminowy, ale swoje konto handlowe należy zasilić minimum 1000$/€.

Handluj na 24Option wykorzystując sygnały Przeczytaj pełną recenzję brokeraSerwisy z sygnałami:

Serwis
Skuteczność
Cena
Ilość sygnałów
  
John Anthony logo m~72%199£ jednorazowo~ 17Opis serwisuZałóż konto
365 Signals65-70%99$ miesięczniePonad 100Opis serwisuZałóż konto
Signal Hive logo~66,5%49,99$ miesięczniePonad 25Opis serwisuZałóż konto

* Skuteczność – na podstawie informacji od dostawcy
** Ilość sygnałów – dziennie

Inwestując z pomocą sygnałów, warto wybrać brokera opcji binarnych, który oferuje najwyższe zwroty z transakcji (zwane wypłatami) na interesujących nas aktywach i przedziałach czasu.
Jeśli  sygnały mają skuteczność około 70%, to przy średniej stopie zwrotu 75% będziemy zarabiać 22,5%, ale przy stopie zwrotu 80% będzie to już 26%.
Im większa kwota, którą obracamy, tym większa różnica w potencjalnym zysku. Obracając 10.000 zł możemy zyskać 2250 zł albo 2600, czyli aż 350 zł więcej. 

W wyborze odpowiedniego (uczciwego i hojnego) brokera pomoże nasze porównanie zwrotów.Opcje binarne sygnały – przegląd najlepszych dostawców

John Anthony logo 3

Sygnały opcji binarnych - John Anthony

John Anthony udostępnia sygnały premium o najwyższej jakości, których skuteczność wynosi średnio 72%.
Dziennie otrzymamy około 17 typów za pośrednictwem strony internetowej lub rewelacyjnej aplikacji (na Androida, Ipada lub Iphona) z funkcją powiadomień dźwiękowych o nowych sygnałach.

Zakres rynkowych alertów obejmuje najpopularniejsze pary walutowe, 5 towarów (srebro, złoto, miedź, platynę i ropę) oraz największe indeksy z całego świata.

Koszt dostępu to 45£ miesięcznie lub 199£ jednorazowo. Płatności obsługiwane są przez PayPal.

Osobiście rekomendujemy kupno nielimitowanego dostępu za 199£. Jest to zdecydowanie najpraktyczniejsze rozwiązanie.

DOSTĘP DO SYGNAŁÓW JOHN ANTHONYSignals 365

Opcje binarne sygnały Signals 365

Signals 365 to serwis produkujący ponad 100 sygnałów dziennie i notujący skuteczność w granicach 65-70%. Dostęp do sygnałów możemy uzyskać poprzez rejestrację u wybranego brokera lub uiszczając miesięczną subskrypcję w cenie 99$ (płatność kartą kredytową lub PayPal).
Signals365 operuje na 8 parach walutowych i okresach wygaśnięcia od 5 minut do 1 dnia. 
Typy zamieszczane są na specjalnie przygotowanej stronie internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych.

KUP DOSTĘP DO SYGNAŁÓW SIGNALS 365Signal Hive logo 2

Sygnały na Signal Hive

Signal Hive oferuje ponad 25 sygnałów dziennie, których średnia skuteczność wynosi między 65 a 75%. Koszt to niecałe 50$ miesięcznie lub możemy wybrać darmową opcję rejestracji u brokera.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość obserwowania 5 z aż 17 różnych algorytmów, z których każdy posługuje się inną strategią, handluje na innych aktywach i cechuje się różną skutecznością.

Signal Hive udostępnia nie tylko sygnały opcji binarnych. Za pośrednictwem jego platformy możemy dyskutować z innymi użytkownikami oraz obserwować ich decyzje tradingowe. 

SYGNAŁY SIGNAL HIVESygnały opcji binarnych to bardzo ciekawe narzędzie mogące znacznie poprawić nasze wyniki finansowe w handlu opcjami binarnymi. Wykorzystywanie ich w odpowiednich warunkach rynkowych (odradza się stosowanie sygnałów w momencie ogłaszania najważniejszych danych ekonomicznych, chyba że korzystamy z John Anthony) i  handel u dobrego brokera gwarantującego wysokie stopy zwrotu, to klucz do sukcesu. 

Należy pamiętać, że sygnały opcji binarnych nie gwarantują zysków. Mogą stanowić świetne wsparcie w handlu, ale trzeba korzystać z nich rozsądnie i traktować wyłącznie jako kolejne narzędzie pomocne w podejmowaniu właściwych decyzji.
Zanim rozpoczniemy wykorzystywanie sygnałów w handlu większymi pieniędzmi, sprawdźmy wybranego dostawcę na niższych sumach i przetestujmy jego możliwości w dłuższym okresie czasu.