Strona główna Roboty Robot opcji binarnych – automatyczny handel opcjami

Robot opcji binarnych – automatyczny handel opcjami

jaki jest najlepszy robot opcji binarnych ?Robot opcji binarnych to automatyczne oprogramowanie handlujące za nas aktywami finansowymi, w oparciu o zaawansowane algorytmy, wskaźniki i wiedzę profesjonalnych analityków.
To zdecydowanie najprostsza metoda handlu opcjami, ale jednocześnie najbardziej ryzykowna.
 Nasz udział ogranicza się do wybrania brokera, wpłacenia pieniędzy i zdefiniowania na jakich aktywach i przedziałach czasu ma handlować nasz robot oraz jaką strategią. Dodatkowo mamy kontrolę nad takimi czynnikami jak poziom ryzyka, maksymalna wartość pojedynczej transakcji czy dzienny limit transakcji.

Nie każdy robot opcji binarnych będzie zarabiał pieniądze zgodnie z obietnicami. Niektóre z nich to zwykłe oszustwo.
Poniżej przedstawiamy wszystkie najpopularniejsze i najwygodniejsze roboty opcji binarnych, a pod zestawieniem krótko je opisujemy. 

Robot
Min. wpłata
Skuteczność
Cena
Język
 
Binary Options Robot250$~71%DarmowyPLOtwórz konto
Opis robota
Robot opcji OptionRobot250$~70%DarmowyENG
mikes auto trade250$?DarmowyENG
Binary Hedge Fund250$?DarmowyENG

Skuteczność robotów – na podstawie informacji operatora

Roboty różnią się między sobą ilością ustawień, strategiami i interfejsem, ale korzystanie z nich ogranicza się zawsze do 3 prostych kroków:

  1. Rejestracja w serwisie
  2. Wybór brokera i wpłacenie środków 
  3. Dostosowanie ustawień według własnych preferencji (ryzyko, strategia itd.) 

Po przesunięciu suwaka „Trading aktywny” w przypadku Binary Options Robot lub „Auto Trade” w Option Robot, oprogramowanie rozpocznie trading zgodnie ze sprecyzowanymi przez nas zaleceniami.
Panel sterowania robotem dostępny jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nie musimy niczego ściągać ani instalować.

Robot opcji binarnych – opis najpopularniejszych oprogramowań

Binary Options Robot opcje binarne

Binary Options Robot to jeden z pierwszych robotów opcji binarnych. Oferuje prosty i czytelny interfejs oraz szereg indywidualizacji handlu, z których najciekawsze to:

  • opcja wyboru poziomu ryzyka w czterostopniowej skali
  • wybór strategii (każda prezentuje inną taktykę w zarabianiu pieniędzy)
  • określenie maksymalnej ilości transakcji dziennie oraz ustawienie stop lossa na konkretną kwotę

Robot opcji binarnych ekran handlowyBinary Options Robot umożliwia automatyczny handel na aż 25 najpopularniejszych parach walutowych, oraz 7 towarach i 12 akcjach.
Opcje VIP (poziom ryzyka, strategie oraz czasy wygaśnięcia) dostępne są przez pierwsze 30 dni. Jeśli chcemy przedłużyć swój status musimy zarejestrować się u kolejnego brokera. Takie rozwiązanie, umożliwi z kolei przetestowanie większej ilości strategii. 

OTWÓRZ KONTO NA BINARY OPTIONS ROBOTOption Robot logo

Uwaga: OptionRobot nie akceptuje na razie obywateli Polski.

Option Robot to najbardziej zaawansowane oprogramowanie do automatycznego handlu opcjami. Oferuje podgląd otwartych transakcji w czasie rzeczywistym, pozwalający na emocjonujące śledzenie wyników na żywo oraz tryb demo z wprowadzeniem do platformy i możliwością przetestowania potencjału robota.
Ciekawą funkcjonalnością są również sygnały handlowe, wyświetlane z prawej strony panelu przy wyłączonym trybie auto-trade, z których możemy wybierać te najbardziej (naszym zdaniem) obiecujące i ręcznie je aktywować. 

Option Robot panel handlowy robota

Działanie robota możemy kontrolować w obrębie 3 sfer:

  • handel – wybór strategii/metody inwestowania (Classic, Martingale lub Fibonacci), czasu wygaśnięcia (Expiry), maksymalnej wartości transakcji (Amount) oraz maksymalnej ilości otwartych transakcji jednocześnie (Max Simultaneous Trades)
  • aktywa – aktywacja lub dezaktywacja handlu na wybranych parach walutowych (maksymalnie 8) 
  • wskaźniki – na podstawie jakich wskaźników handlowych ma handlować robot (do wyboru 6)

ustawienia handlowe Option Robot

Option Robot to propozycja zwłaszcza dla traderów posługujących się językiem angielskim, ponieważ robot nie oferuje jeszcze polskiej wersji językowej. Warto jednak spróbować przełamać barierę językową, bo Option Robot oferuje aktualnie najlepsze warunki handlowe.

Handluj automatycznie z Option RobotRobot opcji binarnych opinie

Przedstawione powyżej dwa roboty opcji binarnych: Binary Option Robot i Option Robot to rekomendowane przez nas oprogramowania do automatycznego handlu. Oznacza to, że nasze środki są u nich bezpieczne (zdeponowane u legalnych brokerów), ale nie gwarantujemy, że będą generować dochód. 
Pozostałe roboty mają wątpliwą reputację i wpłacanie na nie pieniędzy to loteria.

Czy warto handlować z wykorzystaniem robota opcji binarnych?

Początkujący traderzy z pewnością odnajdą w robotach opcji binarnych alternatywę dla samodzielnego handlu, który często bywa trudny i ryzykowny. Niewątpliwą zaletą robotów jest ich działanie 24 godziny na dobę, niezależnie od tego czy siedzimy akurat przy komputerze czy śpimy. Jeśli namierzymy najlepszego dostawcę sygnałów i najskuteczniejszą strategię, robot będzie generować bardzo przyjemny dochód pasywny, jednak  zalecamy dużą ostrożność. 


Należy pamiętać, że handlu opcjami binarnymi z wykorzystaniem robotów nie należy traktować jako inwestycji, ze względu na jego wysokie ryzyko.
Przed wpłaceniem większej kwoty każdego robota powinno się dokładnie przetestować i sprawdzić jaką skuteczność oferuje w rzeczywistości.
Korzystając z robotów pamiętajmy także o żelaznej zasadzie wpłacania wyłącznie wolnych i nie niezbędnych środków.