Strona główna Brokerzy Ranking brokerów opcji binarnych | Rzetelne zestawienie

Ranking brokerów opcji binarnych | Rzetelne zestawienie

Przedstawiamy najlepszy ranking brokerów opcji binarnych:

Broker
Minimalna wpłata
Bonus powitalny
Minimalna transakcja
Stopa zwrotu*
Darmowe demo
Język
  
1 miejsceIQ Option10$-1$70-90%tak4j. angielskiSzczegółyZałóż konto
Miejsce drugiebinary com log5$-1$70-89%tak4j. polskiZałóż konto
Miejsce trzecieAyrex5$+10-30%1$69-85%tak4j. angielskiZałóż konto
Ryzyko w opcjach binarnych
* stopa zwrotu – w przypadku poprawnej prognozy zachowania się kursu

[PL] Porównanie brokerów polskojęzycznych [PL]  Najlepsze bonusy % Porównanie stóp zwrotu u brokerów %

Ranking brokerów opcji binarnych

Jak czytać powyższy ranking brokerów opcji binarnych? W zestawieniu wyszczególniliśmy najczęściej wyszukiwane informacje o brokerach:

  • wysokość wpłaty minimalnej – najniższa kwota, od której możemy rozpocząć inwestowanie 
  • bonus powitalny  – wysokość premii, jaka zostanie dodana do naszego rachunku po zdeponowaniu środków
  • minimalna transakcja – najniższa wartość pojedynczej opcji, którą możemy zakupić
  • stopa zwrotu – informacja, ile możemy zyskać na pojedynczej transakcji w przypadku poprawnej decyzji
  • darmowe demo – dostępność konta demonstracyjnego (bez konieczności wpłacania pieniędzy), umożliwiającego przetestowanie brokera lub szlifowanie umiejętności tradingowych
  • język platformy handlowej i obsługi klienta – filtr przy dokonywaniu wyboru dla osób bez znajomości języka angielskiego  

Najlepsi brokerzy przedstawieni w zestawieniu powyżej są legalni (prowadzą działalność regulowaną przez europejskie instytucje finansowe), oferują wysokie stopy zwrotu na wszystkich aktywach, atrakcyjne bonusy i szybkie wypłaty wolne od opłat i prowizji.
Wybór konkretnej firmy to jednak kwestia subiektywna, dlatego warto przed rozpoczęciem handlu przejrzeć ich recenzje aby upewnić się, który konkretnie broker opcji binarnych najlepiej wpisuje się w nasze oczekiwania. 

 Opcje binarne ranking brokerów – opis najlepszych firm

iq option logo

Bezsprzecznie najlepszym aktualnie brokerem opcji binarnych jest IQ Option. Oferuje najwyższe stopy zwrotu na opcjach krótkoterminowych ze wszystkich firm (dochodzące do niespotykanych u konkurencji 90%) oraz dostęp do najnowocześniejszej platformy handlowej.

Ranking brokerów opcji binarnych - IQ OptionW ramach dowolnie konfigurowalnego interfejsu (możemy zmieniać jego wygląd, ilość wyświetlanych wykresów oraz ich rodzaj) mamy dostęp do 11 najpopularniejszych wskaźników handlowych, pomagających w podejmowaniu poprawnych decyzji handlowych oraz wielu narzędzi analitycznych.
Co więcej czeka na klientów IQ Option? Regularnie organizowane turnieje opcji binarnych, darmowe i bezterminowe konto demo dostępne dla każdego klienta oraz niski limit wpłaty minimalnej wynoszący zaledwie 10 $. 

ZAŁÓŻ KONTO NA IQ OPTION RECENZJA BROKERA I OPINIE

Ostrzeżenie o ryzykuUtrader logo

uTrader to całkowicie polskojęzyczny broker, umożliwiający otwarcie konta w złotówkach. Jego największe atuty to: najwyższe stopy zwrotu na opcjach długoterminowych spośród wszystkich pośredników, bardzo wysoki bonus powitalny do 150% i ubezpieczenie, jakim możemy objąć wpłacone środki. Dodatkowo za pośrednictwem uTrader możemy inwestować na parze walutowej USD/PLN, co jest absolutną rzadkością. 

Ranking brokerów opcji binarnych - uTraderZe względu na fakt, że uTrader gwarantuje najwyższy zwrot z transakcji na opcjach długoterminowych, warto wybrać tę firmę na drugiego obok IQ Option brokera.
Dzięki temu handlując w każdym przedziale czasu będziemy uzyskiwali najwyższy możliwy zysk. 

ZAŁÓŻ KONTO NA UTRADER RECENZJA I OPINIE O UTRADER24Option logo

24Option to najpopularniejszy broker w Wielkiej Brytanii i krajach niemieckojęzycznych. Jego silnym atutem jest bonus podwajający kwotę depozytu oraz moduł sygnałów handlowych, które można wykorzystywać do prognozowania czy kurs danego aktywa finansowego wzrośnie czy spadnie. 

24Option handel binarny

Ze względu na stosunkowo wysoki limit minimalnej transakcji (24€), 24Option to broker rekomendowany przede wszystkim traderom inwestującym w droższe opcje i dysponującym większym kapitałem. Optymalną kwotą pierwszej wpłaty jest 1000€. Depozyt złożony na taką (lub wyższą) kwotę uprawnia do otrzymania dostępu do sygnałów handlowych.

ZAŁÓŻ KONTO NA 24OPTION RECENZJA I OPINIE 24optionJakich brokerów opcji binarnych unikać?

Ranking brokerów opcji binarnych przedstawia najlepsze aktualnie firmy na rynku, ale co zrobić jeśli żaden z brokerów nie przypadnie nam do gustu lub postanowimy zaufać zupełnie nowej na rynku firmie? W takiej sytuacji należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Brokerów, których należy omijać szerokim łukiem cechuje zazwyczaj:

  • wysoki limit wypłaty, dochodzący nawet do wysokości wpłaty minimalnej
  • prowizja za wypłatę środków
  • brak regulacji i/lub licencji europejskiej instytucji finansowej 
  • niskie stopy zwrotu z inwestycji – warto skorzystać z naszego porównania zwrotów i wybrać brokera o najwyższej stopie zwrotu na twoim ulubionym instrumencie finansowym i przedziale czasu

Mamy nadzieję, że przedstawiony ranking brokerów opcji binarnych pomoże w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze odpowiedniego pośrednika i pomoże uniknąć niemiłych rozczarowań.
Jeśli powyższy ranking brokerów opcji binarnych nie odpowiedział na twoje pytania lub wciąż wahasz się nad wyborem odpowiedniego pośrednika, sprawdź porównanie brokerów polskojęzycznych lub zapoznaj się z recenzjami.