Strona główna Ostrzeżenie o ryzyku

Ostrzeżenie o ryzyku

1. Handel opcjami binarnymi jest wysoce ryzykowny i może skutkować utratą całego wpłaconego kapitału, dlatego poddane ryzyku mogą zostać wyłącznie wolne i nadwyżkowe zasoby finansowe. Osoby nie posiadające takich środków, powinny całkowicie zrezygnować z ryzykownych inwestycji.
Przed rozpoczęciem inwestowania należy zapoznać się z warunkami handlu i regulaminem wybranego brokera lub serwisu, który znajduje się zazwyczaj na dole strony, w stopce.
Niektóre firmy mogą pobierać opłatę za użytkowanie konta, realizowanie wpłat i wypłat oraz prowizję za obsługę transakcji. 

2. Handel binarny nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Podjęcie decyzji, czy opcje binarne są dla nas optymalną metodą handlu powinno zostać poprzedzone oceną naszych umiejętności, poziomu wiedzy i zdolności finansowej. W przypadku braku pewności należy skorzystać z porady profesjonalnego doradcy.

3. Wyniki finansowe osiągnięte na koncie demo lub koncie rzeczywistym oraz wyniki przedstawione na grafikach ilustrujących artykuły na stronie, nie są gwarantem pomyślnych rezultatów w przyszłości.

4. Potencjalni klienci nie powinni opierać swoich decyzji inwestycyjnych wyłącznie na analizach, sygnałach, programach, systemach lub innych narzędziach. Ostateczna decyzja o inwestycji powinna zostać podjęta indywidualnie i świadomie.