Strona główna Promocje Bonusy opcji binarnych – porównanie najlepszych ofert

Bonusy opcji binarnych – porównanie najlepszych ofert

wszystkie bonusy opcji binarnychBonusy opcji binarnych to promocje polegające na dodaniu do pierwszej wpłaty (a niekiedy i kolejnych) premii wynoszącej od 25 do nawet 150%. Brokerzy opcji binarnych oferują bonusy w celu uatrakcyjnienia swojej oferty i przyciągnięcia klientów, a dla traderów to z kolei świetna okazja na zgarnięcie dodatkowych i niemałych pieniędzy przy okazji tradingu.
Promocje typu „Opcje binarne bonus na start” często się zmieniają i nie zawsze wiadomo, na jakich zasadach otrzymujemy bonus. W poniższym zestawieniu porównamy najlepsze oferty a następnie przybliżymy zasady przyznawania pieniędzy i opiszemy krótko najciekawsze promocje. 

Broker
Wpłata minimalna
Wysokość bonusu
Wymagany obrót
 
Exbino50 zł+ 50-125%30 x bonusOdbierz bonus
Opis promocji
uTrader850 zł+ 50-150%40 x bonusOdbierz bonus
Opis promocji
Ayrex5$+ 10-30%40 x bonusOdbierz bonus
Opis promocji
Broker Opteck250$+ 20-100%40 x bonusOdbierz bonus
Opis promocji
 • wysokość bonusu – wyliczana na podstawie wysokości naszej pierwszej wpłaty i określająca, jaka kwota zostanie dodana do naszego konta 
 • wymagany obrót – informuje nas ile razy musimy obrócić otrzymaną kwotą w celu jej uwolnienia (przyznania) i uzyskania możliwości jej wypłacenia;
  brokerzy nakładają obowiązek obrócenia otrzymaną kwotę bonusu określoną ilość razy przed jej wypłaceniem, w celu uniknięcia oszustw i sytuacji, kiedy klient po otrzymaniu pieniędzy szybko je wypłaci 
 • wpłata minimalna – najniższy możliwy depozyt na platformie

Na co zwracać uwagę przy wyborze bonusu?

Istnieją 3 podstawowe kryteria wyboru najlepszego bonusu na handel opcjami binarnymi:

 1. Wymagany obrót – podstawowe kryterium wyboru bonusu opcji binarnych. Im ten wskaźnik jest niższy tym lepiej dla nas, bo przyznane środki szybciej staną się płynne i będziemy mogli dowolnie zarządzać wypłatami.
  Wymagany obrót powinien być możliwie najniższy, ale nie oznacza to, że powinniśmy ignorować wszystkie oferty z wymaganym obrotem w wysokości 40x (spotykanym najczęściej) lub większym.
  Jeśli zamierzamy inwestować przez dłuższy czas, możemy spokojnie wybierać również spośród promocji z wyższymi wymogami obrotu. Czterdziestokrotny obrót wydaje się bardzo wysoki, ale w rzeczywistości jego wyrobienie przeciętnemu traderowi zajmuje od dwóch tygodni do miesiąca.
 2. Progi bonusowe – informacja ile dokładnie otrzymamy za planowaną wpłatę, która pozwoli wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Najniższe progi bonusowe mają brokerzy Ayrex (anglojęzyczny) oraz Exbino (polskojęzyczny).
 3. Metoda przyznawania środków (automatycznie czy nie) – większość brokerów wymaga wcześniejszego kontaktu z obsługą klienta, przed przyznaniem premii.
  Wyjątkiem jest tutaj Ayrex, gdzie bonus wybieramy/dodajemy samodzielnie, przy wpłacie.

Opcje binarne bonus na start – szczegóły najlepszych ofert

Logo Exbino

Exbino oferuje aktualnie najlepszy bonus na start w całej branży. Zasady są przejrzyste i bardzo uczciwe:
– wypłata bonusu jest możliwa po jego trzydziestokrotnym obrocie (to najniższy próg spośród wszystkich brokerów). Aktualną wysokość obrotu możemy sprawdzić kontaktując się z konsultantem: support@exbino.com)
– mamy możliwość wypłacenia swojego depozytu w dowolnym momencie

Dokładna wartość bonusu zależy od wysokości pierwszej wpłaty:

Kwota depozytuWysokość bonusu
1000-2499 zł+ 50%
2500-3999 zł+ 75%
4000-4999 zł+ 100%
5000 zł i więcej+ 125%

Aby otrzymać bonus od Exbino należy założyć konto w serwisie i skontaktować się przed rozpoczęciem handlu z opiekunem klienta za pośrednictwem poczty lub zadzwonić na polski numer i poinformować o chęci otrzymania bonusu, powołując się na nasz portal Binary News.

ODBIERZ BONUS NA Exbinoutrader-logo

uTrader to pierwszy polskojęzyczny broker w zestawieniu, oferujący najwyższy bonus opcji binarnych w całej branży o maksymalnej wartości 150% kwoty pierwszej wpłaty. Dokładna kwota, jaka zostanie nam przyznana, zależy od wysokości wpłaconych środków (w walucie USD lub równowartość w PLN – zależnie od tego jaką walutę rachunku wybierzemy):

Kwota depozytu
Wysokość bonusu
300-1000$+50%
1001-5000$+100%
5001-50000$+120%
Powyżej 50001$+150%

Wymagany obrót w przypadku tego brokera to 40 x kwota bonusu. Podobnie jak w przypadku Exbino, jeśli jesteśmy zainteresowani promocjąod uTrader, powinniśmy skontaktować się z konsultantem przed rozpoczęciem handlu.

ODBIERZ BONUS NA uTraderayrex logo

Ayrex nie oferuje tak wysokich bonusów jak konkurencja, ale jego największą zaletą jest pełna elastyczność oraz fakt że premię otrzymamy od razu po wpłacie.
Przykładowo: wpłacając 500$ będziemy dysponować kwotą 600$.

Przyznany bonus możemy w dowolnej chwili anulować, a wpłacone pieniądze wypłacić (nasze środki nie są blokowane do momentu wyrobienia całego obrotu).
Wymagany obrót wynosi: [40 x kwota bonusu]

Ayrex bonus opcje binarne

Dużą zaletą tej oferty jest również pełna automatyzacja sposobu przyznawania premii. Nie musimy się w tym celu kontaktować z obsługą klienta. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie okienko i dokonać wpłaty, a nasz rachunek samoistnie powiększy się o odpowiedni procent.

Odbierz bonus na Ayrex24Option logo

Uwaga: oferta bonusu zakończona 30.03.2017. Broker dostosował się do zaleceń CySec.

24option proponuje bonus na opcje binarne w wysokości od 24 do 100%, który trafi na nasz rachunek brokerski po obróceniu jego kwotą wymaganą ilość razy.
Obrót wymagany przez brokera do wypłacenia bonusu jest jednym z najwyższych w całej branży i wynosi: [50 x kwota bonusu].

Kwota depozytuWysokość bonusu
250-499$/€+24%
500-999$/€+50%
<1000$/€+100%

Bonus jest opcjonalny i jeśli chcemy z niego skorzystać, musimy napisać do supportu (np. na Live Chat widocznym z prawej strony ekranu strony głównej).
24option nie blokuje środków w razie niewyrobienia bonusu. Możemy zatem wypłacać pieniądze w dowolnym momencie bez obawy o wykluczenie z promocji.

ODBIERZ BONUS NA 24OPTIONLogo Opteck

Broker Opteck w swojej ofercie ma aż 6 progów bonusowych. Niestety ich wysokość (zwłaszcza przy niższych wpłatach) nie robi wrażenia.

Kwota depozytu
Wysokość bonusu
250 $+20%
1.000 $+30%
2.500 $+40%
10.000 $+60%
25.000 $+80%
100.000 $+100%

Wymagany obrót do wypłaty: 40 x kwota bonusu

Przykład: wpłata 300$ = bonus 75$ (do wypłacenia po osiągnięciu obrotu minimum 3000$)

Odbierz bonus na Opteck


Opcje binarne bonus na start to niewątpliwie świetna promocja pozwalająca rozpocząć handel z większym kapitałem niż wynosiła nasza wpłata. Warto z niej skorzystać, bo przecież nic nas to nie kosztuje. Jednak jeśli chcemy zachować całkowitą płynność przy wypłatach pieniędzy od samego początku i nie zamierzamy handlować długoterminowo, lepiej wybrać tylko oferty z możliwością rezygnacji z promocji lub wcale nie brać bonusu na opcje binarne.