Strona główna Brokerzy Recenzje i opinie IQ Option – informacje, recenzja, opinie

IQ Option – informacje, recenzja, opinie

Informacje o IQ Option

IQ Option to najbardziej innowacyjny broker na rynku, oferujący obecnie jedne z najlepszych warunków handlu. Na szczególne wyróżnienie zasługują bardzo wysokie stopy zwrotu na opcjach krótkoterminowych, niski próg wpłaty minimalnej (10$) oraz błyskawiczne i wolne od opłat wypłaty środków.
Ze względu na rosnącą popularność brokera, postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej, czego efektem jest poniższa recenzja. Obok artykułu znajdują się najważniejsze informacje o brokerze, a pod ostatnią zakładką sekcja IQ Option opinie, gdzie można zapoznać się z ocenami innych traderów lub dodać własną.

OTWÓRZ KONTO NA IQ OPTION

Ostrzeżenie o ryzyku

Podsumowanie brokera IQ Option

5/5 / 5 Nasza ocena
{{ reviewsOverall }} / 5 Użytkownicy (2 głosy)
Plusy
 • Najwyższe stopy zwrotu spośród wszystkich brokerów
 • Doskonała platforma handlowa
 • Darmowe i bezterminowe konto treningowe z odnawialnym 1000$
 • Szybkie wpłaty i wypłaty bez prowizji
 • Emocjonujące turnieje z wysokimi pulami nagród
 • Zaawansowana aplikacja na urządzenia mobilne
 • Handel dostępny nawet w weekendy (na bitcoin)
Minusy
 • Brak polskiej wersji językowej platformy i obsługi
 • Brak długoterminowych opcji (powyżej tygodnia)
Podsumowanie
  IQ Option to obecnie zdecydowanie najlepszy broker na rynku, z doskonałą ofertą, na którą składają się bardzo wysokie stopy zwrotu na wszystkich opcjach, platforma handlowa gwarantująca najwyższy poziom emocji oraz absolutny brak prowizji. IQ Option to przyszłość handlu opcjami binarnymi.
  IQ Option to broker kompletny, ale jeśli szukasz polskojęzycznej firmy, sprawdź nasze rekomendacje poniżej:

Strona:www.iqoption.com
Minimalna wpłata:10$

visamastercardskrill-nettlercashusofortwebmoney
Min. wypłata:10$
(takie same metody jak przy wpłacie)
Minimalna transakcja1$
Aktywa:500+, miedzy innymi:
WalutyPokaż

AUD/CAD, AUD/JPY, AUD/USD
CAD/CHF
CHF/JPY
EUR/AUD, EUR/CAD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/NZD, EUR/RUB, EUR/USD
GBP/AUD, GBP/CAD, GBP/CHF, GBP/JPY, GBP/USD
NZD/USD
USD/CAD, USD/CHF, USD/JPY, USD/NOK, USD/RUB


Akcje Pokaż

aigalibaba groupamazonapplebaidubmwciscociticoca-coladaimlerdeutsche bankfacebookferrarigeneral motorsgoldman sachsgoogleinteljp morgan chaselufthansamcdonaldsmicrosoftmorgan stanleynikesberbanktesla motorstwitteryahooyandex

Towary Pokaż

zlotosrebroropa

Indeksy
Pokaż

FTSE 100, DAX 30, NASDAQ 100, DWO JONES IA, S&P 500, TOPIX 500, NIKKEI-225
Platforma:IQ Option 4.0 (własna)
Licencja:CySEC
Demo:Tak - na kwotę 1000$
Rodzaje opcji:High/low, One Touch i Range

Platforma handlowa IQ Option

Platforma handlowa IQ Option opinieIQ Option korzysta z autorskiej platformy handlowej w wersji 4.0. Najbardziej zaawansowanej i innowacyjnej spośród wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań. Porównując handel na platformieIQ Option do handlu u innych brokerów można powiedzieć, że różnica jest taka jak między jazdą po torze wyścigowym nowoczesnym bolidem a konnym zaprzęgiem.
Porównanie do samochodu i prędkości nie pojawiło się przypadkowo, ponieważ największą zaletą platformy IQ Option są szybkość i płynność w realizacji zleceń. Handel jest intuicyjny i nadzwyczaj wygodny.

Do dyspozycji mamy 4 rodzaje wykresów [1] w 4 odsłonach graficznych – niebieskim, szarym, czarnym i białym [2]:

 • Area – wykres liniowy z podświetlonym obszarem poniżej linii kursu dla lepszego kontrastu
 • Line – wykres w formie zwykłej linii
 • Candlesticks – świece japońskie
 • Bars – wykres słupkowy (belkowy)

Maksymalnie na jednym ekranie możemy umieścić do 9 wykresów, układając je w praktycznie dowolnej kombinacji kafelkowej, dzięki przydatnej funkcji Chart Grid [3]. Przedział czasu, dla jakiego chcemy podejrzeć historię kursu danego aktywa, ustawiamy intuicyjnie, używając scrolla. 

Na każdym wykresie możemy zastosować 4 popularne narzędzia handlowe [4]: Line, Trend line, Horizontal line i Fibonacci lines ułatwiające przeprowadzenie własnej analizy i wyznaczanie trendów. 

Tuż obok narzędzi graficznych, możemy wybrać i załadować do wykresu jeden z 8 wskaźników technicznych, które do tej pory dostępne były jedynie na topornych programach Meta Trader:

 • MA – Moving Average (średnia krocząca), podstawowy i niezwykle przydatny wskaźnik do wyznaczania momentu otwarcia lub zamknięcia pozycji, gdy dany instrument finansowy porusza się według trendu
 • Bollinger bands (wstęgi Bollingera) – dwie linie wyznaczające obszar, w którym wykres znajduje się przez 95% czasu, określony na podstawie dwóch odchyleń standardowych od średniej kroczącej 
 • Alligator – wskaźnik służący do identyfikacji trendów oraz okresów przejściowych bez tendencji rynkowych 
 • RSI – to wskaźnik siły trendu, wykorzystywany do określenia zachowania się kursu; dwie główne zasady handlu z wykorzystaniem RSI to: przebicie 70-100% = sprzedaż (Put), 30-20% i mniej = kupno (Call)
 • MACD – oscylator wykorzystywany do wskazywania zmian trendu w średnim i dłuższym terminie
 • Parabolic SAR – wskaźnik pomocny zwłaszcza przy określaniu poziomu zamknięcia pozycji 
 • Stochastic oscillator – stosowany przy trendzie bocznym do wyznaczenia momentu sprzedaży (Put), który następuje w momencie przecięcia od góry linii 80% oraz momentu kupna (Call) przy przecięciu od dołu linii 20%
 • Awesome oscillator – określa tempo zmiany wartości i umożliwia odczytanie sygnałów kupna i sprzedaży

Z panelu bocznego [5] mamy natomiast błyskawiczny dostęp do historii naszego handlu, motywującego rankingu najlepszych inwestorów, wiadomości rynkowych, specjalnych promocji i działu edukacyjnego. 

Całość prezentuje się naprawdę znakomicie, a wygoda użytkowania platformy IQ Option 4.0 jest na najwyższym poziomie.
Przeczytaj, jakie mają o platformie IQ Option opinie jej użytkownicy na końcu artykułu.

Aplikacja mobilna IQ Option

Handel na urządzeniach mobilnych gwarantuje identyczne emocje i satysfakcję, co platforma handlowa na urządzenia stacjonarne. Wszystko dzięki zachowaniu większości jej funkcjonalności.

Aplikacja mobilna IQ Option opinie

Android IQ OptionAplikacja IQ Option na system Android

Główne atuty aplikacji mobilnej IQ Option (innowacyjność i wysoki poziom zaawansowania) dla niektórych inwestorów mogą być jednocześnie wadą, ponieważ na urządzeniach o słabszych parametrach technicznych aplikacja może się wieszać lub zacinać.

Pobierz aplikację na swoje urządzenie:

Aplikacja mobilna na system Android Aplikacja mobilna na system iOS

Stopy zwrotu na IQ Option

IQ Option oferuje najwyższe wypłaty na opcjach krótkoterminowych spośród absolutnie wszystkich brokerów opcji binarnych. Co więcej: 84% na parze EUR/USD to poziom nieosiągalny dla wielu pozostałych brokerów, nawet w przypadku dłuższych przedziałów czasu. Jeśli handlujesz opcjami o krótkich terminach wygaśnięcia, IQ Option to dla Ciebie broker obowiązkowy.
Maksymalna stopa zwrotu na platformie (uzyskiwana oczywiście w przypadku poprawnych decyzji) to 91%, a średnie zwroty z inwestycji na IQ Option wynoszą 84%.

Jeśli otworzymy rachunek VIP (wpłata powyżej 3000$) możemy liczyć na jeszcze wyższe stopy zwrotu.

Na pozostałych, długoterminowych przedziałach czasu IQ Option również wypada nieźle, plasując się w czołówce najhojniejszych brokerów.

Turnieje

IQ Option organizuje regularne turnieje dla traderów handlujących opcjami binarnymi, które są doskonałą okazją do zdobycia wysokich nagród pieniężnych. 

Konkursy mają zazwyczaj podobną formułę i celem większości z nich jest osiągnięcie jak najwyższego zysku w określonym czasie, na przydzielonym koncie konkursowym z wirtualnymi środkami.
Ze względu na dużą konkurencję warto stosować agresywną strategię nastawioną na wysoki zysk.

Przykładowy turniej opcji binarnych na IQ OptionTurnieje opcji binarnych to doskonała okazja na wysoką wygraną przy niewielkiej inwestycji początkowej – sprawdź IQ Option opinie

Pula nagród jest progresywna i wzrasta wraz z ilością uczestników. Dodatkowo większość turniejów umożliwia ponowne wykupienie biletu wejściowego (rebuy) w razie wyczerpania środków na pierwszym koncie konkursowym. 
Dlatego też ostateczna kwota do podziału między najlepszych uczestników może być naprawdę zawrotna. 

SPRAWDŹ LISTĘ AKTUALNYCH Turniejów *

UWAGA
* Turnieje podlegają określonym warunkom i regulaminowi. Sprawdź wszystkie zasady przed przystąpieniem do rozgrywki. 

Wpłaty i wypłaty środków na IQ Option

IQ Option ma jeden z najniższych progów wpłaty minimalnej w branży opcji binarnych (niższy ma tylko Ayrex), wynoszący 10$. Środki zdeponujemy za pomocą wszystkich najpopularniejszych metod płatności. 

Wszystkie wpłaty (księgowane natychmiast) oraz błyskawiczne wypłaty są wolne od opłat, niezależnie od ich częstotliwości.
Należy pamiętać, że pieniądze możemy wypłacić wyłącznie tą samą metodą, którą je wpłacaliśmy. Wycofanie środków na inne konto lub portfel internetowy jest niedozwolone ze względu na obowiązujące przepisy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.

IQ Option opinie

Jakie są o IQ Option opinie użytkowników ? Czy warto handlować u tego brokera ? Przeczytaj i podziel się własnymi uwagami. 

Opinie użytkowników Dodaj swoją opinię
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Dodaj swoją opinię

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Sekcja IQ Option opinie zawiera osobiste uwagi użytkowników o brokerze wraz z ocenami. Serwis Binary News dokłada wszelkich starań, aby były one rzetelne i zgodne z regulaminem.