Strona główna Brokerzy Recenzje i opinie 24option – informacje, recenzja, opinie

24option – informacje, recenzja, opinie

Informacje o 24option

24option to prekursor handlu opcjami binarnymi i zarazem jeden z największych brokerów. Wyróżnia go przede wszystkim bardzo dobra platforma handlowa (z modułem dostarczającym profesjonalne sygnały handlowe, które pomagają podjąć decyzję czy kurs danego aktywa finansowego wzrośnie czy spadnie), wysoka premia powitalna + 100% oraz comiesięczne konkursy handlowe.
Z uwagi na popularność tego brokera postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej i napisać wyczerpującą recenzję, która podpowie ci czy warto u niego handlować. W zakładce 24option opinie możesz sprawdzić oceny innych użytkowników lub jeśli jesteś już klientem tego brokera, dodać swoją własną.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 24OPTION

Podsumowanie brokera 24option

4,5/5 / 5 Nasza ocena
{{ reviewsOverall }} / 5 Użytkownicy (1 głos)
Plusy
 • Sygnały handlowe
 • Bonus +100% do kwoty depozytu
 • Możliwość zamknięcia pozycji przed wygaśnięciem
 • Niski limit wypłaty
 • Doskonała obsługa klienta
Minusy
 • Niewysokie stopy zwrotu na opcjach długoterminowych
 • Wysoki koszt pojedynczej opcji (min. 24€)
Podsumowanie
  24option to bardzo dobry i kompletny broker, polecany przede wszystkim poważnym inwestorom z większym portfelem inwestycyjnym. Oferuje wszystkie funkcjonalności, których oczekujemy, kusząc wysokimi premiami i doskonałymi warunkami do handlu.
  Jeśli szukasz brokera z wyższymi wypłatami na opcjach długoterminowych, nie rezygnuj z 24option. Możesz zawsze założyć drugie konto wyłącznie do handlu długoterminowego u wybranego brokera: uTrader lub Finpari, gdzie wypłaty na dłuższych okresach wygaśnięcia są najwyższe w całej branży.

Strona:www.24option.com
Minimalna wpłata:250$/€

przelewy24-52Visa electronvisamastercardskrill-nettlerokpayperfectmoneyunionpay

Aby wpłacić środki przez Przelewy 24 wypełnij formularz w zakładce
Alternative Payment Methods,
kliknij Deposit i wybierz logo operatora
Minimalna wypłata:10$/€
Minimalna transakcja24$/€
Bonus:+24-100%
Aktywa:Waluty (31)Pokaż

AUD/CAD, AUD/CHF, AUD/JPY, AUD/NZD, AUD/USD
CAD/CHF, CAD/JPY
CHF/JPY
EUR/AUD, EUR/CAD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/NOK, EUR/TRY, EUR/USD, EUR/ZAR
GBP/AUD, GBP/CAD, GBP/CHF, GBP/JPY, GBP/USD
NZD/CHF, NZD/USD
USD/CAD, USD/CHF, USD/JPY, USD/MXN, USD/NOK, USD/RUB, USD/TRY, USD/ZAR


Akcje (57) Pokaż

alibaba groupamazonamerican expressanz bankappleaxabaidubarclaysbbva compassbeiersdorfbhp billitonbmwbnp paribasbpciticoca-colaeonebayenelexxon mobilfacebookferrarifiatfrance telecomgazpromgooglegoprohsbcibmicici bankjp morgan chaselufthansamcdonaldsmicrosoftnetflixnikenokiaorangepetro chinario tintorosneftsamsungsberbankshell royal dutchsociete generalesonysumitomotata motorstescotesla motorsthyssen krupptwitterunicreditvodafonewalt disneywestpacyahoo

Towary (8) Pokaż

zlotosrebroplatynamiedzropakawakukurydzacukier

Indeksy (19) Pokaż

ASX 200 Future, Bombay 30, CAC, DAX-30, Dow Jones, FTSE-100, Hang Seng Future, IBEX- 35, KOSPI 200, MIB-40 FUTURE, Nasdaq Composite, NIFTY, Nikkei 225, S&P 500, SMI FUTURE, Tadawul, MICEX, South Africa 40 Future, TA-25
Platforma:Tech Financials
Licencja:CySEC i MiFID
Demo:Dostępne po depozycie
Rodzaje opcji:High/Low, Short Term (krótkoterminowe),
One Touch (jedno dotykowe),
Boundary (graniczne)

Platforma handlowa 24option

24option korzysta z zaawansowanego oprogramowania Tech Financials, które umożliwia handel opcjami binarnymi z wykorzystaniem wielu przydatnych narzędzi i funkcjonalności.
Platforma posiada dwa rodzaje wykresów. Pierwszy to niewielkie okno podglądu kursu aktywa z prawej strony ekranu. Drugi to otwierany w osobnym oknie wykres techniczny z szerokim zestawem narzędzi do przeprowadzania analiz (otwieramy go klikając na ikonę ekranu w prawym górnym rogu małego wykresu – obok symbolu %).

Ekran handlowy na 24Option opinieSprawdź, jakie mają o platformie 24option opinie jej użytkownicy na końcu artykułu

W ramach platformy bardzo szybko i sprawnie przejrzymy swoje otwarte transakcje oraz historię handlu. Przewagę i maksymalizację zysków zapewnią nam sygnały opcji binarnych (Trading Alerts), informacje rynkowe opracowane przez zespół profesjonalistów z Trading Central (Daily Market Updates) oraz kalendarz ekonomiczny (Economic Calendar). 

Zamykanie pozycji przed wygaśnięciem

Jedną z unikalnych właściwości platformy 24option jest możliwość zamknięcia pozycji przed upływem terminu jej wygaśnięcia.
Jeśli kupiliśmy opcję, ale zmienia się sytuacja handlowa lub po prostu nie jesteśmy zadowoleni z obranego kierunku, możemy ją odsprzedać po nieco wyższej lub niższej cenie (w zależności od różnicy pomiędzy ceną zakupu a aktualnym kursem). Wcześniejsza sprzedaż pozycji możliwa jest tylko do 5 minut przed jej wygaśnięciem (zanim wykres przekroczy pionową pomarańczową linię).

Zamknięcie transakcji przed czasem 24Option

Sygnały handlowe 24Signals

Najważniejszym i najciekawszym narzędziem platformy 24option są sygnały opcji binarnych (zakładka Trading Alerts) informujące o nadchodzących lub trwających okazjach inwestycyjnych. Logowanie do tej sekcji odbywa się przy pomocy odrębnej nazwy użytkownika i hasła, które otrzymamy na adres email po założeniu konta i zdeponowaniu środków (minimum 1000$/€).

Sygnały 24Signals

Przygotowywane przez ekspertów sygnały zaopatrzone są w prognozowany kierunek zachowania się kursu – Option Type (High – wzrośnie, Low – spadnie) oraz współczynnik pewności – Reliability, określający prawdopodobieństwo wystąpienia danego zjawiska.
Moduł sygnałów handlowych jest świetnym narzędziem pozwalającym znacznie zwiększyć zyskowność naszego handlu, którego możemy używać (w zależności od naszego poziomu doświadczenia) do generowania opcji zakupu i sprzedaży
 lub potwierdzania samodzielnie wykonanej analizy (jako kolejne poparcie trafności prognozy kursu).

Przykładowo: jeśli prognozowany jest wzrost kursu danego aktywa wyszukujemy w podanym przedziale czasu okazji kiedy jego wartość tymczasowo zniżkuje lub stoi w miejscu i kupujemy opcję High (Call):

24Signals w praktyce na 24Option opinieSprawdź pod artykułem, jakie mają o 24Signals i 24Option opinie inni klienci 

Analogicznie możemy handlować na spadek wartości aktywa, jeśli taki kierunek przewidują eksperci.
Warto pamiętać o zachowaniu rozsądku przy używaniu funkcji sygnałów i korzystać wyłącznie z „pewniaków” oznaczonych zielonym kolorem. 

Sygnały opcji binarnych na 24option są dostępne dla każdego klienta, który wpłacił na swój rachunek co najmniej 1000$/€.
Jeśli nie otrzymamy danych do logowania do 24Signals na adres email podany przy rejestracji, wystarczy skontaktować się z pomocą przez Czat i poprosić o ich przesłanie. 

Aplikacja mobilna 24option

Aplikacje na system Android oraz IOS działają bez zarzutu i są proste w obsłudze. Średnia ocena użytkowników to 4/5, co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do konkurencji. 

Handel na aplikacji mobilnej 24Option

Inwestowanie Android 24Option

Szczególną cechą aplikacji jest duży wykres pozwalający na wygodny handel nawet na niewielkim urządzeniu. Dodatkowo 24option usprawnił system wpłacania i wypłacania pieniędzy, co umożliwia płynną i błyskawiczną wymianę środków między kontem a naszym rachunkiem lub kartą.

24option bonus 

Uwaga: oferta bonusu została wyłączona 30.03.2017, na skutek rozporządzenia regulatora CySec.

Nowi klienci 24option mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty bonusu dodawanego do wpłaconej kwoty. Jego wysokość zależy od tego, ile środków zdecydujemy się przeznaczyć na inwestycje w opcje binarne:

Kwota depozytuWysokość bonusu
250-499$/€+24%
500-999$/€+50%
<1000$/€+100%

W przeciwieństwie do niektórych nieuczciwych brokerów, 24option po aktywowaniu bonusu nie blokuje wszystkich naszych środków do momentu wyrobienia określonego regulaminem obrotu. Kwota możliwa do wypłaty zwiększa się progresywnie wraz z naszą aktywnością handlową, aż do jej całkowitego uwolnienia.

Bonus jest opcjonalny i nie musimy z niego korzystać. Da nam to większą swobodę przy wypłacaniu, choć przy wyższych wpłatach ograniczy dość znacznie potencjalny zysk.

Stopy zwrotu na 24option

Broker 24option znajduje się w czołówce firm, jeśli chodzi o wysokość stóp zwrotu (zysków z transakcji) zarówno na opcjach krótko, jak i średnioterminowych:

EUR/USDGBP/USDUSD/CHFAppleNASDAQZłotoRopa
60 sek.70%70%70%----
15 min.82%81%72%72%71%72%72%
1 godz.82%81%72%73%72%72%72%
2-3 dni65%65%65%65%-60%60%

Porównaj wypłaty wszystkich brokerów

Wypada jednak nieco gorzej od innych brokerów w przypadku opcji długoterminowych. Ten drobiazg absolutnie go jednak nie dyskwalifikuje. Po prostu, jeśli handlujemy również w dłuższym okresie czasu, dobierzmy do 24option drugiego brokera wyłącznie do kupowania długoterminowych opcji – np. uTrader.

24option demo

Konto demo na 24option możemy założyć po wpłaceniu na rachunek minimalnej kwoty. Nie musimy nią obracać. Pieniądze mogą leżeć bezpiecznie i czekać, aż przetestujemy platformę i wypracujemy odpowiednią strategię. Jeśli broker nie przypadnie nam do gustu, możemy wycofać środki bez żadnych prowizji.
Konto demo 24option otwierane jest na życzenie, co oznacza, że po depozycie środków wystarczy skontaktować się z działem pomocy za pośrednictwem czatu lub formularza kontaktowego i poprosić o jego uruchomienie. Otrzymamy wówczas dane do logowania na odrębne konto handlowe.

Konkursy 24option

24option urozmaica swoją ofertę bardzo atrakcyjnym comiesięcznym konkursem, w którym może wziąć udział każdy trader, który wpłacił minimum 1000$.
Zadanie konkursowe nie jest stałe i zmienia się co pewien czas. Poprzednie rywalizacje polegały m.in. na wygraniu jak największej ilości transakcji na opcjach 60-sekundowych, czy osiągnięciu jak najwyższego obrotu.

Konkurs opcji binarnych na 24Option - klasyfikacjaKlasyfikacja konkursowa w marcu

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 43.750$, a dla zwycięzcy rankingu przewidziano zawrotne 24.000$.

24option opinie

Jeśli handlujesz u tego brokera, podziel się swoimi wrażeniami dodając komentarz poniżej, a jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem inwestycji sprawdź, jakie mają o 24option opinie jego klienci. 

Opinie użytkowników Dodaj swoją opinię
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Dodaj swoją opinię

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

ZAŁÓŻ KONTO NA 24OPTION

Komentarze na 24option opinie dodają zweryfikowani użytkownicy, spam i zabronione treści będą usuwane.